Perníková chaloupka

22. října 2013 v 16:27 |  Klub pisálků
Perníková chaloupka trochu jinak.

Jednoho krásného roku, to bylo téhdy, když se Mařenka a Jeníček nastěhovali do perníkové chaloupky, tak u nich zazvonil... někdo.
Jeníček šel otevřít a malou holčičku pozval dovnitř, ať si s nimi dá kousek perníčku, místo toho jí ale uvařil lektvar ze žebích nožiček, byl to totiž čaroděj a Mařenka to nevědela.
Když ta holčička vypila ten lektvar, začala se z ní stávat žába a tu pak jeníček hodil do kotle na zavaření.
Když se Mařenka vrátila domů, uviděla Jeníčka tohle všechno dělat a začala ječet.
jeníček jí ale kouzlem zastavil a přenesl jí k peci, kde ručně otevřel závoru a kouzelně tam Mařenku vhodil. Pak zavřel a zapnul troubu na 200 stupňů.
Přesně tam se uškvařila i Ježibaba, která tam bydlela předtím a učila Jeníčka kouzlit.
Mařenka se upekla do křupava a Jeníček si z ní ještě udělal kýtu.
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Pokud čekáte pokračování, musím vás sklamat, protože TAKHLE se ti nikdy nestalo...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama